Looking for a large quantity of 100-W1-0430-KR? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 100-W1-0430-KR |
| Brand Name | EVGA |
| Product Type | Power Supply |
| Power Description | |
| Number of +12V Rails | 1 |
| Output Voltage | 12 V DC |
| Output Power | 430 W |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Internal |
| Height | 3.3" |
| Width | 5.9" |
| Weight (Approximate) | 4 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 100-W1-0430-KR. Or Request a Quote below: