Looking for a large quantity of 220T21600X1? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| Model | |
| Manufacturer | EVGA |
| Manufacturer Part # | 220T21600X1 |
| Performance | |
| Product Type | Power Supply Unit (PSU) |
| Form Factor | ATX |
| Input Voltage | 120-230 V (AC) |
| Output Voltage | 12 V (DC) |
| Maximum Power | 1600 |
| Connectors | 12V |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 220T21600X1. Or Request a Quote below: