Looking for a large quantity of FPCBC035AP? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | FPCBC035AP |
| Brand Name | Fujitsu |
| Product Type | AC Charger |
| Technical Information | |
| AC Plug | Yes |
| Power Description | |
| Input Voltage |
110 V AC 220 V AC |
| Battery Information | |
| Number of Batteries Supported | 2 |
| Battery Size Supported | Proprietary Battery Size |
| Physical Characteristics | |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 6.7" |
| Weight (Approximate) | 1.50 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no FPCBC035AP. Or Request a Quote below: