Looking for a large quantity of FPCDLD257? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | FPCDLD257 |
| Brand Name | Fujitsu |
| Product Type | DVD-Writer |
| Technical Information | |
| Optical Media Supported | DVD-RAM/±R/±RW |
| Interfaces/Ports | |
| Host Interface | USB 2.0 |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | External |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.9" |
| Weight (Approximate) | 8.80 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no FPCDLD257. Or Request a Quote below: