Looking for a large quantity of S26361-K827-V310? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | S26361-K827-V310 |
| Brand Name | Fujitsu |
| Product Type | Rack Cabinet |
| Technical Information | |
| Application/Usage | Server |
| Physical Characteristics | |
| Dynamic/Rolling Weight Capacity | 2204.62 lb |
| Height | 33.3" |
| Width | 23.6" |
| Depth | 41.3" |
| Rack Height | 16U |
| Rack Width | 19" |
| Weight (Approximate) | 268.96 lb |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
RoHS WEEE |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no S26361-K827-V310. Or Request a Quote below: