Looking for a large quantity of S26361-K827-V340? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | S26361-K827-V340 |
| Brand Name | Fujitsu |
| Product Type | Rack Cabinet |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Maximum Weight Capacity | 2204.62 lb |
| Height | 78.7" |
| Width | 23.6" |
| Depth | 41.3" |
| Rack Height | 42U |
| Rack Width | 19" |
| Weight (Approximate) | 264.60 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no S26361-K827-V340. Or Request a Quote below: