Looking for a large quantity of PA03334-B665? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | PA03334-B665 |
| Brand Name | Fujitsu |
| Product Type | Sheetfed Scanner |
| Technical Information | |
| Large Format | No |
| Optical Resolution | 600 dpi |
| Scan Color | Color |
| Grayscale Depth | 8-bit |
| Maximum Mono Scan Speed (ppm) | 50 |
| Maximum Color Scan Speed (ppm) | 100 |
| Maximum Mono Scan Speed (ipm) | 50 |
| Maximum Color Scan Speed (ipm) | 100 |
| Media Size |
A4 8.27" x 11.69" Letter 8.50" x 11" A8 2.10" x 2.90" A3 11.70" x 17" |
| ADF Capacity | 100 Sheets |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 11.5" |
| Width | 16" |
| Depth | 9" |
| Weight (Approximate) | 18.70 lb |
| Miscellaneous | |
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
RoHS ENERGY STAR |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no PA03334-B665. Or Request a Quote below: