Looking for a large quantity of PA03595-B001? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | PA03595-B001 |
| Brand Name | Fujitsu |
| Product Type | Flatbed Scanner |
| Technical Information | |
| Large Format | No |
| Scan Color | Color |
| Color Depth | 24-bit |
| Grayscale Depth | 8-bit |
| Media Size |
Custom Size A6 4.10" x 5.80" |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.6" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 5.7" |
| Weight (Approximate) | 1.98 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no PA03595-B001. Or Request a Quote below: