Looking for a large quantity of PA03670-B001? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | PA03670-B001 |
| Brand Name | Fujitsu |
| Product Type | Sheetfed Scanner |
| Technical Information | |
| Large Format | No |
| Optical Resolution | 300 dpi |
| Scan Color | Color |
| Maximum Mono Scan Speed (ppm) | 80 |
| Maximum Color Scan Speed (ppm) | 80 |
| Maximum Mono Scan Speed (ipm) | 160 |
| Maximum Color Scan Speed (ipm) | 160 |
| Media Size |
A4 8.30" x 11.70" A8 2.05" x 2.91" Legal 8.50" x 14" 8.27" x 33.98" 8.27" x 18.33 ft Custom Size |
| ADF Capacity | 80 Sheets |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 6.4" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 6.7" |
| Weight (Approximate) | 9.26 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no PA03670-B001. Or Request a Quote below: