Looking for a large quantity of F7M66AA#ABA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F7M66AA#ABA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Direct Thermal Printer |
| Technical Information | |
| Recommended Use | Receipt Print |
| Interfaces/Ports | |
| Serial Port | Yes |
| USB | Yes |
| Media Types & Handling | |
| Media Type | Receipt |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Desktop |
| Height | 5.3" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 7.3" |
| Weight (Approximate) | 3.24 lb |
| Miscellaneous | |
| Platform Supported | PC |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F7M66AA#ABA. Or Request a Quote below:
Refurbished Printers are sold with a 30-day replacement warranty only. All sales are final.
These are sold in bulk packaging and toner is not included.