Looking for a large quantity of 766201-B21? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 766201-B21 |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Cooling Fan |
| Physical Characteristics | |
| Fan Height | 4.13" |
| Fan Width | 10" |
| Fan Depth | 15" |
| Weight (Approximate) | 2.01 lb |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Server |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 766201-B21. Or Request a Quote below: