Looking for a large quantity of F1M97AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F1M97AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Physical Characteristics | |
| Exterior Material |
Plastic MicroFiber |
| Height | 0.4" |
| Width | 10.4" |
| Depth | 7.1" |
| Weight (Approximate) | 7.04 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet PC |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F1M97AA. Or Request a Quote below: