Looking for a large quantity of H2W17AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H2W17AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Accessibility | Top Loading |
| Carrying Options |
Handle Hand Carry |
| Maximum Screen Size Supported | 15.6" |
| Physical Characteristics | |
| Height | 3.5" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 16" |
| Weight (Approximate) | 1.17 lb |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Notebook Accessories Document Cellular Phone |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H2W17AA. Or Request a Quote below: