Looking for a large quantity of H4J93AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H4J93AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Backpack |
| Carrying Options |
Shoulder Strap Hand Strap |
| Maximum Screen Size Supported | 15.6" |
| Physical Characteristics | |
| Height | 12.3" |
| Width | 17.8" |
| Depth | 7.8" |
| Weight (Approximate) | 2.75 lb |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Notebook Tablet PC Accessories |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H4J93AA. Or Request a Quote below: