Looking for a large quantity of H4K07AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H4K07AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Maximum Screen Size Supported | 11.6" |
| Physical Characteristics | |
| Durability |
Water Resistant Bump Resistant Spill Resistant Bang Resistant |
| Height | 8" |
| Width | 12.2" |
| Depth | 0.5" |
| Weight (Approximate) | 11.29 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Notebook Ultrabook |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | REACH |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H4K07AA. Or Request a Quote below: