Looking for a large quantity of H4P41AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H4P41AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Sleeve |
| Maximum Screen Size Supported | 15.6" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Purple |
| Durability | Water Resistant |
| Height | 16.3" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 1.8" |
| Weight (Approximate) | 10.93 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Notebook |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H4P41AA. Or Request a Quote below: