Looking for a large quantity of H5N57AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H5N57AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Messenger |
| Maximum Screen Size Supported | 15.6" |
| Physical Characteristics | |
| Height | 13.8" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight (Approximate) | 1.32 lb |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Notebook Ultrabook Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H5N57AA. Or Request a Quote below: