Looking for a large quantity of K4U66AA#ABA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | K4U66AA#ABA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Keyboard/Cover Case |
| Product Information | |
| Maximum Screen Size Supported | 12" |
| Physical Characteristics | |
| Height | 9.6" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 1" |
| Weight (Approximate) | 11.68 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no K4U66AA#ABA. Or Request a Quote below: