Looking for a large quantity of QB757AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | QB757AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Backpack |
| Maximum Screen Size Supported | 16" |
| Physical Characteristics | |
| Height | 18.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 5.9" |
| Weight (Approximate) | 1.25 lb |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Notebook |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no QB757AA. Or Request a Quote below: