Looking for a large quantity of H1L07UT? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H1L07UT |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Port Replicator |
| Technical Information | |
| Device Supported | Notebook |
| Interfaces/Ports | |
| Total Number of USB Ports | 4 |
| Number of USB 2.0 Ports | 4 |
| Network (RJ-45) | Yes |
| VGA | Yes |
| Headphone | Yes |
| Microphone | Yes |
| HDMI | Yes |
| DVI | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 2.8" |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H1L07UT. Or Request a Quote below: