Looking for a large quantity of F7Z97AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F7Z97AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Sling |
| Printed Design/Pattern/Texture | Gray Plaid |
| Carrying Options | Sling Strap |
| Maximum Screen Size Supported | 12" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Height | 12.8" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 1" |
| Weight (Approximate) | 11.36 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Tablet Pen Credit Card |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F7Z97AA. Or Request a Quote below: