Looking for a large quantity of FB343AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | FB343AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Maximum Screen Size Supported | 9.7" |
| Physical Characteristics | |
| Height | 0.9" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 7.7" |
| Weight (Approximate) | 7.76 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet PC |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no FB343AA. Or Request a Quote below: