Looking for a large quantity of J6N93AA#ABL? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | J6N93AA#ABL |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Printed Design/Pattern/Texture | Texturized |
| Maximum Screen Size Supported | 8" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Exterior Material | Plastic |
| Durability |
Bump Resistant Scratch Resistant Fingerprint Resistant Skid Resistant |
| Height | 8.1" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 0.6" |
| Weight (Approximate) | 4.64 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no J6N93AA#ABL. Or Request a Quote below: