Looking for a large quantity of K3Q00AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | K3Q00AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Height | 11.9" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 0.7" |
| Weight (Approximate) | 1.51 lb |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no K3Q00AA. Or Request a Quote below: