Looking for a large quantity of L0V31AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | L0V31AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Carrying Options | Lanyard Strap |
| Physical Characteristics | |
| Exterior Material | Thermoplastic Polyurethane (TPU) |
| Durability | Bump Resistant Interior |
| Height | 8.9" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 0.7" |
| Weight (Approximate) | 4.94 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Tablet Pen |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no L0V31AA. Or Request a Quote below: