Looking for a large quantity of L0W35AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | L0W35AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Sleeve |
| Carrying Options |
Hand Carry Sling Strap |
| Maximum Screen Size Supported | 8" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Height | 1.1" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9" |
| Weight (Approximate) | 8.60 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Tablet Pen Card |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no L0W35AA. Or Request a Quote below: