Looking for a large quantity of L0W36AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | L0W36AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Sleeve |
| Maximum Screen Size Supported | 10.1" |
| Physical Characteristics | |
| Exterior Material |
Polyester Microsuede |
| Height | 1.8" |
| Width | 9" |
| Depth | 11.9" |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet PC |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no L0W36AA. Or Request a Quote below: