Looking for a large quantity of F3J72AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F3J72AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | LCD Monitor |
| Technical Information | |
| Number of Screens | 1 |
| Screen Size | 23" |
| Screen Mode | Full HD |
| Response Time | 7 ms |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Backlight Technology | LED |
| Video | |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Contrast Ratio | 5,000,000:1 |
| Brightness | 250 Nit |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| VGA | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| Built-in Devices | |
| Built-in Devices |
Port Replicator USB Hub Microphone |
| Webcam | Yes |
| Power Description | |
| Operating Power Consumption | 60 W |
| Physical Characteristics | |
| Height | 13" |
| Width | 21.4" |
| Depth | 2" |
| Weight (Approximate) | 13.49 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F3J72AA. Or Request a Quote below: