Looking for a large quantity of K9Q82AT? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | K9Q82AT |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Hard Drive |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 500 GB |
| Physical Characteristics | |
| Drive Type | External |
| Form Factor | Desktop |
| Height | 6.9" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 7" |
| Weight (Approximate) | 1.73 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no K9Q82AT. Or Request a Quote below: