Looking for a large quantity of K9Q84AT? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | K9Q84AT |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Docking Station |
| Technical Information | |
| Connectivity Technology | Wired |
| Device Supported | Desktop PC |
| Interfaces/Ports | |
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
| Height | 6.9" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 7" |
| Weight (Approximate) | 1.37 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no K9Q84AT. Or Request a Quote below: