Looking for a large quantity of F3J73AA#ABA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F3J73AA#ABA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Keyboard |
| Keyboard/Keypad | |
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Wireless |
| Keyboard/Keypad Wireless Technology | Bluetooth |
| Interfaces/Ports | |
| Keyboard/Keypad Host Interface | Proprietary |
| Physical Characteristics | |
| Keyboard/Keypad Height | 0.59" |
| Keyboard/Keypad Width | 10.43" |
| Keyboard/Keypad Depth | 4.61" |
| Weight (Approximate) | 8.85 oz |
| Miscellaneous | |
| Platform Supported |
PC Android |
| Device Supported |
Notebook Desktop Computer |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F3J73AA#ABA. Or Request a Quote below: