Looking for a large quantity of K4F98AA#ABA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | K4F98AA#ABA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Keyboard/Cover Case |
| Product Information | |
| Maximum Screen Size Supported | 8" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Height | 5.5" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 0.5" |
| Weight (Approximate) | 4.32 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
| Country of Origin | China |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no K4F98AA#ABA. Or Request a Quote below: