Looking for a large quantity of QY774AA#ABC? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | QY774AA#ABC |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Keyboard |
| Keyboard/Keypad | |
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Cable |
| Localization | French |
| Interfaces/Ports | |
| Keyboard/Keypad Host Interface | PS/2 |
| Physical Characteristics | |
| Keyboard/Keypad Height | 0.96" |
| Keyboard/Keypad Width | 18.12" |
| Keyboard/Keypad Depth | 6.47" |
| Weight (Approximate) | 1.98 lb |
| Miscellaneous | |
| Platform Supported | PC |
| Device Supported | Computer |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no QY774AA#ABC. Or Request a Quote below: