Looking for a large quantity of AZ876A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | AZ876A |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Rack Mount LCD |
| Technical Information | |
| KVM Switch | No |
| Display & Graphics | |
| Screen Size | 17.3" |
| Display Screen Type | LCD |
| Screen Mode | WXGA+ |
| Screen Resolution | 1600 x 900 |
| Input Devices | |
| Pointing Device Type | TouchPad |
| Interfaces/Ports | |
| PS/2 Port | Yes |
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.7" |
| Width | 17" |
| Depth | 16.7" |
| Weight (Approximate) | 10.01 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no AZ876A. Or Request a Quote below: