Looking for a large quantity of 732411-B21? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 732411-B21 |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Memory Expansion Board |
| Memory | |
| Memory Form Factor | DIMM |
| Number of Total Memory Slots | 12 |
| Physical Characteristics | |
| Height | 2.5" |
| Length | 10.7" |
| Weight (Approximate) | 15.87 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Server |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 732411-B21. Or Request a Quote below: