Looking for a large quantity of H4F06AA#ABL? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H4F06AA#ABL |
| Brand Name | HP |
| Product Type | TouchPad |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Scroller Type | TouchPad |
| Interfaces/Ports | |
| Pointing Device Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
| Height | 0.8" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.7" |
| Weight (Approximate) | 5.11 oz |
| Miscellaneous | |
| Device Supported | Computer |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
| Country of Origin | China |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H4F06AA#ABL. Or Request a Quote below: