Looking for a large quantity of F3J92UT#ABA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F3J92UT#ABA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Mouse |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
| Movement Resolution | 1200 dpi |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| Ergonomic Fit | Symmetrical |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight (Approximate) | 1.55 oz |
| Miscellaneous | |
| Device Supported |
Notebook Tablet Computer |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F3J92UT#ABA. Or Request a Quote below: