Looking for a large quantity of H3T51AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H3T51AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Mouse |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
| Movement Detection | Laser |
| Movement Resolution | 1600 dpi |
| Number of Total Buttons | 3 |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.2" |
| Weight (Approximate) | 4.34 oz |
| Miscellaneous | |
| Device Supported |
Notebook Tablet Ultrabook |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H3T51AA. Or Request a Quote below: