Looking for a large quantity of H6J32AA#ABA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H6J32AA#ABA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Mouse |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
| Movement Resolution | 1600 dpi |
| Number of Total Buttons | 2 |
| Scroller Type | Touch Scroll |
| Ergonomic Fit | Symmetrical |
| Physical Characteristics | |
| Color |
Silver Black |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 4.5" |
| Weight (Approximate) | 2.56 oz |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
| Country of Origin | China |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H6J32AA#ABA. Or Request a Quote below: