Looking for a large quantity of H6P45AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H6P45AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Mouse |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
| Movement Detection | Laser |
| Movement Resolution | 1600 dpi |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| Physical Characteristics | |
| Color |
Black White |
| Height | 3.1" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 8.7" |
| Weight (Approximate) | 11.99 oz |
| Miscellaneous | |
| Device Supported |
Notebook Computer |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H6P45AA. Or Request a Quote below: