Looking for a large quantity of H7B00AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H7B00AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Mouse |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
| Number of Total Buttons | 3 |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| Ergonomic Fit | Symmetrical |
| Interfaces/Ports | |
| Pointing Device Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
| Color | Pink |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.7" |
| Weight (Approximate) | 2.75 oz |
| Miscellaneous | |
| Device Supported |
Computer Notebook |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H7B00AA. Or Request a Quote below: