Looking for a large quantity of 657787-B21? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 657787-B21 |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Fabric Extender |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.1" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 3.7" |
| Weight (Approximate) | 2.80 lb |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
REACH RoHS-6 WEEE |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 657787-B21. Or Request a Quote below: