Looking for a large quantity of 777454-B21? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 777454-B21 |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Fibre Channel Host Bus Adapter |
| Technical Information | |
| Total Number of Fibre Channel Ports | 2 |
| Data Transfer Rate | 16 Gbit/s |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Plug-in Card |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.7" |
| Weight (Approximate) | 4.96 oz |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
REACH WEEE RoHS |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 777454-B21. Or Request a Quote below: