Looking for a large quantity of 648312-B21? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 648312-B21 |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Expansion Module |
| Media & Performance | |
| Media Type Supported | Optical Fiber |
| I/O Expansions | |
| Number of Total Expansion Slots | 18 |
| Expansion Slot Type | QSFP |
| Physical Characteristics | |
| Height | 3.7" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 10.5" |
| Weight (Approximate) | 3 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 648312-B21. Or Request a Quote below: