Looking for a large quantity of E5Z81AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | E5Z81AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Blu-ray Writer |
| Technical Information | |
| Optical Media Supported | BD-R/RE |
| Media Layer Supported | Quad-layer |
| Interfaces/Ports | |
| Drive Interface | SATA |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Internal |
| Compatible Drive Bay Height | Slimline |
| Height | 0.6" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no E5Z81AA. Or Request a Quote below: