Looking for a large quantity of G9Z06A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | G9Z06A |
| Brand Name | HP |
| Product Type | PDU |
| Power Description | |
| Input Current | 32 A |
| Management | |
| Management |
|
| Interfaces/Ports | |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Rack Height | 1U |
| Height | 30" |
| Width | 2" |
| Depth | 1.8" |
| Weight (Approximate) | 7.67 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no G9Z06A. Or Request a Quote below: