Looking for a large quantity of H5M68A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | H5M68A |
| Brand Name | HP |
| Product Type | PDU |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Vertical Rackmount |
| Height | 29" |
| Width | 18.9" |
| Depth | 3.7" |
| Weight (Approximate) | 8.64 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no H5M68A. Or Request a Quote below: