Looking for a large quantity of 697581-B21? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 697581-B21 |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Power Module |
| Power Description | |
| Input Voltage | 220 V AC |
| Output Power | 750 W |
| Physical Characteristics | |
| Height | 3.4" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight (Approximate) | 2.50 lb |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
EU WEEE RoHS 80 Plus Titanium |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 697581-B21. Or Request a Quote below: