Looking for a large quantity of 720478-B21? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 720478-B21 |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Power Module |
| Power Description | |
| Input Voltage | 250 V AC |
| Physical Characteristics | |
| Height | 8.9" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 1.6" |
| Weight (Approximate) | 2.01 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 720478-B21. Or Request a Quote below: