Looking for a large quantity of JG545A#ABA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | JG545A#ABA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Proprietary Power Supply |
| Power Description | |
| Input Voltage |
110 V AC 220 V AC |
| Output Voltage | -56 V DC |
| Output Power | 1.11 kW |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 10.2" |
| Weight (Approximate) | 3.75 lb |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no JG545A#ABA. Or Request a Quote below: